منهای فوتبال

فیلم| تحقیر رضا رویگری توسط امین آقا فرزانه و نوچه هایش

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ فیلم منتشر شده از به اصطلاح گلریزان امین آقا فرزانه و نوچه هایش برای رضا رویگری و تحقیر این بازیگر پیشکسوت واکنش های منفی بسیاری در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام به دنبال داشته است.

امین آقا فرزانه از لات های قدیم تهران که چند سالی است توبه کرده و کارهای خیرخواهانه می پردازد؛ اقداماتی که البته بیشتر جنبه نمایشی دارند.

در جدیدترین این اقدامات به ظاهر خیرخواهانه، امین آقا فرزانه و همراهانش در یک سفره خانه برای رضا رویگری بازیگر سینما و تلویزیون ایران که این روزها وضعیت مالی مناسبی ندارد مراسم گلریزان گرفته اند.

رضا رویگری که وضعیت جسمانی مساعدی هم ندارد در این ویدیو به شکل تحقیرآمیزی نشسته و امین آقا فرزانه روی سرش پول می ریزد.

فیلم تحقیر رضا رویگری توسط امین آقا فرزانه و نوچه هایش که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

گلریزان امین آقا فرزانه برای رضا رویگری

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

‫۱۵ دیدگاه ها

 1. امیر اقا فرزانه کیه بابا .
  اون شلوار خودشو بکشه بالا نوچه داری پیش کش . یه سری ادم علاف و بیکار هم وقت خودشون گذاشتن روی اینجور ادما .
  اصلا موندم لات بازی دیگه چیه؟ هر کسی اندازه خودش هست . یه سری ها فکر میکنن از همه بالاتر هستن . برو بابا میخاتو بکوب به دیوار تا نوبتت بشه .

 2. دوستان کم لطفی فرمودند،،،
  اغلب مراسم گلریزان،و شادباش،در مراسمات و جشن‌ها وعروسی به این شکل میباشد که همه سعی می‌کنند جلوی دوربین پول بر سر داماد یا هر کس دیگری بریزند،،،دلیل دارد،،آنهم اینکه فیلم ضبط شده سندی است بر دادن پول،،،اگر فردا روزی کسی بگوید فلانی شادباش نداده،فیلم را مشاهده کنند.
  بعدش دوستان،، مراد کمک است،هدیه است،شادباش است،گلریزان،،هر چه هست و با هر لغت،،
  مهم کمک کردن است،،آیا گناه ریا تظاهر،خودنمایی که در این ۱۳ ایمیل آمده،و همه دوستان شکایت از آقا رضا دارند که خویشتن خویش از یاد برده و خوار وخفیف گشته و آجر پشت سر وبازیگری کم کار تر از ایشان را مثال و مخاطب حملات و نصایح خود میکنند!
  حرکاتی فیزیکی نه لسانی،در خفا برای کمک به دیگران میکنند؟
  *آیا در عمر خود،،تومانی کارت به کارت برای امداد گیرنده،که اعداد شماره کارتش را با کوچکترین تفحص در موتور جستجوگر می‌توان یافت جابجا کرده اند.
  دوستان با ایرادات بنی اسرائیلی خود موجبات همین کمک‌های به قول شما،نمایشی را هم نگیرید،این نق نق و غرغر که من خوبم و دیگران بد،،باید از زبان کسانی بیرون بیاید که خودش خدای امدادات آشکار و نهان امروز باشد،که امکان ندارد سانتیمتر رفتار و کردار شما از صفر به نقطه ۱+ برسد.
  دوستان مغرور به این دوران جوانی نباشید،به زودی پیری هم میرسد،من و شما خودمان می‌دانیم چه کرده ایم، از کرسی قضاوت و فیلمبرداری و چسباندن انگ فارغ شویم.
  ٪۱۰۰ ما بزرگتر و بهتر از پدران و بزرگان و هنرمندان خویش،نخواهیم شد،
  حال و روز امروز جناب رویگری،۲۰ درجه پایین‌تر، احوالات پیری خودمان است،یقین بدانید گزافه نمی‌گویم با این فرمان که در ابن یکسال وکلای محترم ملت در بهارستان پیش می‌روند،شک نکنید بدتر از همه جوانب میباشد.
  بیایید دوربین ها را خاموش کنیم،
  اگر کمکی داریم ،بکنیم
  اگر نداریم،
  به چگونگی امدادات دیگران که دیگر به این شکل،ب لطف فضای مجازی،مرسوم گشته کاری نداشته و فک مبارک ببندیم و مهارت فنی وحرفه ای،به جهت چسباندن برچسب و پوشاندن روکش در سویه‌های دیگر که سبب خیر بشر ونوشاندن شهد امید و معرفت و اخلاق نیکوی بنی آدم اعضای یک پیکرند،به کار بندیم.
  خودم ،شخصا حقوقم کفاف خرج ماهانه و کرایه خانه،به سختی میدهد و نمی‌دانم اگر روزی برای مثال دندان درد گرفتم چه کنم و اجرت انبردست دندانپزشکان محترم را از کدام حقوق بدهم،،
  امکان کمک به خلق نیازمند وجود ندارد،ولی در عوض از شر دست و زبانم خلق خدا را گزندی نیست.
  بنامید وبپوشانید وبگذارید ،،اسم و لباس شخصیت خویش را به جای جناب رویگری،
  ببینید چه میبینید.
  با تشکر

 3. دوستان ، در هر صورت این هنرمند یه زمانی یه اشتباهی انجام داده ولی نباید نادیده گرفت که روزگاری با هنر بازیگریش باعث گذروندن اوقات فراقت مردم ایران شد و توی خونه های خیلی از من و شما مهمون بوده ، بنابراین واجبه که تحت هر شرایطی کرامت انسانیش حفظ بشه ، شما اگه به فیلم دقت کنید کاملاداز چهرش مشخصه که خودش از این وضعیتی که هست راضی نیست منتها چاره ای نداره ، وسط یه مشت نادانی که تا دیروز توی اجتماع و مردم هیچ جایگاهی جز تف و لعنت و نفرین نداشتند و باز هم حرکت نادرست صدا و سیما باعث معروفیتشون شد و ازشون یه بت ساخت ، این آدم گیر افتاده ، در هر صورت پر واضحه که ما ایرانیا فقط ادعای فرهنگ و تمدن داریم ولی حتی فرهنگ کمک به هم نوع خودمون رو هنوز نمیدونم و کرامت انسانی خودمون رو زیر پا له میکنیم ، در دنیای که یه عده ای هیچ ادعایی از فرهنگ ندارند ولی حتی برا حیوانات خودشونم ارزش قائلند، لطفا به خودمون بیایم

 4. حیف به این ثروتهای ملی(هنرمندان) که اخرعمری چه مفعولهایی وقوادهایی با این چنین حرکاتی دنیای هنرراتبدیل به شهرنو(فاحشه خانه) کردند

 5. کارشون خیلی نمایشی و شرم آور بوده این بجز تخریب و تحقیر یک نفر آنهم در بستر بیماری !! خدا لعنت کند کسی که اینطور بعنوان نشان دادن فرهنگ نوعدوستی عمل میکند و آبروی شخص را میبرد

 6. بمیره بهتره تازندگی.
  جیک جیک مستونت بود یادزمستونت بود….تاپول داریدزن جوان میگرن وسفرخارجه میرند….این هم عاقبت آن که کشت

 7. دم آجرای پشت سرت گرم آقارضا.
  اگه باهاشون توالتم بسازن،خم به آبروشون نمیاد.
  دمت گرم آقارضا.

 8. بازم یه مشت آدم جوگیر فاز روشنفکرانه گرفتن….حالا اگه ابی خرصدا ابرام خردرچمن خوانِ خلیج پارس فروش بجای رضارویگری بودو یه تپه خواننده های دسته دوم سومی چون سامان،شهیاد،منصور و…. پول میریختن خونه میگرفتن الان هزاران کامنت دستتون درد نکنه….هشتگ انسانیت….وای ما بدبختیم….وای اونورو نگاه اینارو نگاه میکردن و صد جور حرف دیگه بابا دست بردارید از اینهمه دوگانگی چندرنگی دورویی خودتحقیری خودتخریبی…اگرم فیلمی از رضا رویگری عزیز گرفته شده دمشون گرم که گرفتن چطور بدبختی رویگری رو کل رسانه‌های جهان پوشش داد و خبری از گرفتن خونه وسایل امکانات پرستار لوازم پزشک حساب بانکیش بیمه مستمری و چیزای دیگه رو که براش تهیه شد رو وایرال نکردن؟؟؟ باید نشون داده بشه که اولاً فرهنگ کمک کردن تقویت بشه دوماً از حال هم باخبر بشیم سوماً بدونیم پشت این جریانات درسهای بسیاری هست که هرکس نسبت به فهمش از جریان درک میکنه چی شد و در آخر لعنت به هرچی دشمن خارجی و داخلیه و عقده ای هایی که حسودیشون شد وسلام

 9. انسانیت مرده
  خدایا اینا چه بنده هایی هستن اگه هدف کار خیره چرا اینطوری یه نفر رو تحقیر میکنن و با خاک یکسان میکنن مگر حضرت علی شبانه به فقرا کمک نمیکرد
  اینا پیرو کدوم دین و آیینن

  1. خلایق هر چه لایق ، خب این رضا رویگری با حقه بازی و دوز و کلک با همدستی همسرش یه سناریویی بازی کردن که بتونن از احساسات مردم سواستفاده کنن و گدایی و اخاذی کنندو پولی به جیب بزنن ، اینم شد نتیجش حقارت و خوار و خفیف و بی ابرویی پاداش همه کسایی که از صداقت و مهربانی مردم سواستفاده میکنن و مردم رو خر فرض میکنن ، خدا جای حق نشسته😐

 10. واقعا با اینکار
  آبرو و حیثیت رضا رویگری رو بردن
  و کرامت و شخصیت انسانیش رو نادیده گرفتن
  مگه این بنده خدا گداست؟؟؟😐😐😐😐
  اگه قصدشون کمک کردن بود
  پنهانی گل ریزون می کردن و به دستش می رسوندن
  اینکارا خیلی زشته بخدا

  1. یکی از رضا رویگری بپرسه ببینه بلاخره بهار اومد آزاد و رها شد نشد ؟!
   آخه مرد نامومن چقدر تناقض و رفتار دوگانه تو وجودت هست که عاقبت شده این ؟!
   این همه بازیگر داریم که نصف نصف تو بازی نکردند ولی به گدایی نرفتن ،
   خود کرده را تدبیر نیست آقا رضا
   انشالله بقیه درس بگیرند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.