منهای فوتبال

فیلم| کودک ازاری با استعمال دخانیات در تبریز جنجال به پا کرد؛ دستگیری عاملان

به گزارش دیلی فوتبال؛ فیلم منتشر شده از کودک ازاری با ترغیب پسربچه برای استعمال دخانیات در تبریز واکنش های منفی بسیاری از سوی کاربران در اینستاگرام به دنبال داشت.

در این ویدیو که در منزل شخصی پدر کودک در تبریز ضبط شده است، پدر پسربچه تبریزی به همراه دو تن از آشنایانش عاملان این کودک آزاری بودند به نحوی که این فرد فرزند خود را به استعمال دخانیات و سیگار کشیدن ترغیب می کند و از او فیلم برداری می کند.

سرهنگ محسن محمودی، رئیس پلیس فتا آذربایجان شرقی در تشریح این ماجرا که در تبریز جنجال به پا کرد، اظهار داشت: برابر پایش و رصدهای صورت گرفته در فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا کلیپی را که در آن افرادی با ترغیب پسربچه خردسالی به استعمال دخانیات و مصرف مواد مخدر از وی اقدام به فیلم برداری می کردند مشاهده شد.

وی افزود: با انتشار گسترده فیلم کودک آزاری در سطح رسانه‌ها و جریحه دار شدن احساسات عموم مردم و حجم بالای گزارشات کاربران در فضای مجازی مبنی بر رسیدگی و برخورد با عاملان تولید و انتشار فیلم مذکور، پلیس فتا حسب وظایف خود رسیدگی به موضوع را به صورت ویژه در دستور کار قرار گرفت.

رئیس پلیس فتا استان تصریح کرد: پس از هماهنگی با مقام قضائی و اخذ دستورات لازم پیرامون موضوع پرونده قضائی برای فرد یا افراد دخیل در تولید و انتشار کلیپ کودک آزاری تشکیل شد.

وی اضافه کرد: پس از اقدامات فنی و تخصصی توسط افسران سایبری پلیس فتا، مخفیگاه متهمان در سطح استان شناسایی و بلافاصله در یک عملیات سریع و موفق، مجرمان سایبری دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

سرهنگ محمودی گفت: پس از دستگیری متهمان و اخذ اظهارات آنان مشخص شد عاملان تولید و انتشار کلیپ استعمال دخانیات پدر کودک و دونفر آشنایان وی بود.

وی افزود: پس از ابراز ندامت و پشیمانی متهمان پرونده از اعمال خود که موجب آزرده خاطر شدن عموم هموطنان شده بودند پرونده قضائی آنان تکمیل و برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضایی معرفی شدند.

فیلم کامل کودک ازاری با استعمال دخانیات در تبریز که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

فیلم کودک آزاری در تبریز

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.