منهای فوتبال

فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو در عید قربان ۱۴۰۱ + نحوه ثبت نام در طرح فروش فوری

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ زمان آغاز طرح فروش فوری ایران خودرو به مناسبت عید قربان در تیر ۱۴۰۱ اعلام شد؛ برای اطلاع از قیمت خودرو های ثبت نامی و نحوه ثبت نام در این طرح با مقاله جامع همراه باشید.

خرید محصولات ایران خودرو در تیرماه آسان شده است؛ برخی خودروهای شرکت ایران خودرو اکنون بدون قرعه کشی به فروش می رسد.

پیش فروش محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی است.

معاون صنایع حمل و نقل وزارت صمت گفت: تلاش داریم تا پایان تیر ۱۴۰۱، دوباره فروش از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو انجام شود و با توجه به افزایش تولید، تا پایان تیرماه، قرعه کشی دیگری خواهیم داشت.

منوچهر منطقی افزود: مشکل افرادی که در سامانه فروش یکپارچه به‌عنوان نفر جایگزین (رزرو) بودند حل شد و به همه آن‌ها خودرو تخصیص یافت، بر این اساس علاوه بر ۱۷۶ هزار دستگاه که برای این دوره فروش تخصیص یافته بود، ۶۰ هزار دستگاه هم به افراد جایگزین اختصاص یافت.

با توجه به اینکه ایران خودرو و سایپا به مناسبت اعیاد سعید قربان و غدیر خم همه ساله طرح های فروش متنوعی به اجرا می گذاشتند احتمالا دومین مرحله فروش خودرو در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو نیز عرضه خودرو افزایش و طرح های فروش بیشتری اجرا شود.

فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو در عید قربان 1401 + نحوه ثبت نام در طرح فروش فوری

آموزش نحوه ثبت نام طرح فروش محصولات ایران خودرو

متقاضیان برای شرکت در طرح فروش بدون قرعه کشی ایران خودرو می‌توانند از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ با ورود به سامانه یکپارچه تخصیص خودرو (sale.iranecar.com) پس از ثبت اطلاعات شخصی و دریافت کد کاربری و رمز عبور اخذ شده از سایت، نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام اقدام کنند.

شرکت در این طرح صرفا از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو امکان‌پذیر بوده و در صورت استفاده متقاضی از سایر آدرس ها، عواقب آن بر عهده گروه خودروسازی ایران خودرو نخواهد بود.

بر اساس اطلاعیه ایران خودرو به متقاضیان و نمایندگی‌های مجاز شرایط پیش فروش محصولات گروه خودروسازی ایران خودرو بدون قرعه کشی تا تکمیل ظرفیت در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو به شرح جداول ذیل اعلام می‌شود.

  • طرح مشارکت در تولید برخی از محصولات ایران خودرو بدون قرعه کشی و در سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت ( تیرماه ۱۴۰۱)
  • گروه صنعتی ایران خودرو با هدف کنترل اختلاف قیمت خودرو از درب کارخانه تا بازار، با برگزاری طرح‌های ثبت نام پیش فروش یکساله و ۹۰ روزه از طریق قرعه کشی محصولات خود برای عرضه خودروها اقدام می‌کند.

اجرای قرعه کشی‌های متعدد گروه خودروسازی ایران خودرو و سایپا طی دو سال گذشته به حذف واسطه‌گری و متعادل شدن قیمت خودرو در بازار کمک کرده است. افراد می توانند با دراطلاع از قیمت روز محصولات ایران خودرو و در نظر گرفتن بودجه مورد نظر جهت خرید خودرو اقدام کنند.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

نحوه ثبت نام در طرح فروش فوری ایران خودرو در عید قربان ۱۴۰۱

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

‫۳ دیدگاه ها

  1. واقعا جای تاسفه خبر این خبر تاریخ انتشارش روز هفدهم تیرماه است و از اون ور نوشتید که که متقاضیان از روز پنجشنبه شانزدهم تیرماه با مراجعه به سایت ثبت نام کنند. این چندمین بار است که من در مورد ثبت نام خبر را در تاریخ منقضی می بینم . مردم رو چی فرض کردین!

  2. بنده از زمانی که پژو پارس ۷۰ الی ۸۰ میلیون بود تا الان که پژو پارس ۲۰۰ میلیون تومان شده، با چهار کد در قرعه کشی شرکت کردم و انواع خودرو ها رو هم ثبت نام کرده ام و تاکنون به لطف ایران خودرو و سامانه یکپارچه هیچ وقت موفق نشدم.من با کد ملی خانواده خودم که ۴ نفر هستیم ثبت نام کردم واقعا چه زمانی به ما فقط یک خودرو میرسه ؟ یعنی باید بازم امیدوار بود؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.