منهای فوتبال

شرایط ضمانت سهام عدالت برای دریافت وام در سال ۱۴۰۱ چگونه است؟

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ منابع خبری در توییتر چگونگی ضمانت سهام عدالت برای دریافت وام در سال ۱۴۰۱ را بررسی و به جزئیات نحوه ضامن شدن با سهام عدالت پرداختند.

سمیه محمدی، مدیر پروژه کارت های اعتباری شرکت سپرده گذاری مرکزی اظهار کرد: تاکنون بیش از ۳۰۰ هزار درخواست توثیق هوشمند سهام عدالت از طریق بانک های عامل بدون مراجعه حضوری انجام شده است. ضمانت این کارت های اعتباری به پشتوانه سهام عدالت و بدون نیاز به ضامن است.

به گفته او متقاضیان دریافت کارت اعتباری با مراجعه به سامانه جامع اطلاع مشتریان بازار سرمایه (سجام) می توانند در این سامانه ثبت نام و احراز هویت کنند و بعد از نهایی شدن فرآیند ثبت نام در سجام با مراجعه به نرم افزار بانک ملی ایران در خواست توثیق خودشان را ثبت کنند.

در این طرح سهامداران ضمن نگه داشت دارایی با ارزش خود می توانند از مزایای سهامدارای از قبیل سود سهام، افزایش سرمایه و مشارکت در مجامع بهره مند شوند.

شرکت سپرده گذاری به عنوان یکی از ارکان اجرایی بازار سرمایه از اسفند سال ۱۳۹۹ تا کنون اقدام به توثیق هوشمند سهام عدالت کرده است.

شرایط ضمانت سهام عدالت برای دریافت وام در سال 1401 چگونه است؟

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

ضمانت سهام عدالت برای وام

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.