منهای فوتبال

عکس| پدر ایلان ماسک از دخترش صاحب فرزند شد؛ فاش شدن رابطه جنسی پس از بارداری

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ بچه دار شدن پدر ایلان ماسک از دخترش و فاش شدن رابطه جنسی پس از بارداری به یکی از داغ ترین موضوعات بحث در اینستاگرام تبدیل شده است.

پدر ایلان ماسک اعتراف کرده است که از دختر خوانده اش، جانا بزویدنهوت، صاحب فرزند دیگری شده است.

ارول ماسک ۷۶ ساله در سال ۲۰۱۹ به همراه جانا ۳۵ ساله، برای دختر تازه واردشان، آغوش باز کردند اما او خبر به دنیا آمدن فرزندش را، بعد از سه سال، چهارشنبه هفته گذشته، تایید کرد و گفت: «تنها چیزی که ما به خاطر آن، روی زمین هستیم تولید مثل است».

این زوج جنجالی در حال حاضر یک پسر ۵ ساله به نام الیوت راش دارند که در سال ۲۰۱۷ به دنیا آمده است.

ارول پدر ایلان ماسک اعتراف کرده که حاملگی جانا برنامه ریزی شده نبوده و آنها به دلیل اختلاف سنی ۴۱ ساله شان دیگر با هم زندگی نمی کنند.

خانواده ماسک هنگامی که جانا در سال ۲۰۱۷ از ارول بچه دار شد، متحیر شدند.

این اتفاق منجر به درگیری شدید بین ارول و ایلان ماسک شد و مدیرعامل تسلا از اینکه پدرش خواهر ناتنی اش را باردار کرده، عصبانی بود؛ سایر فرزندان ارول نیز از بچه تازه متولد شده او و جانا، شوکه شده و ناراحت بودند.

ایلان ماسک به طور رسمی در مورد آخرین فرزند پدرش اظهار نظری نکرده است؛ آن دو هنوز هم رابطه خوبی با هم ندارند و ایلان، پدرش را انسانی وحشتناک توصیف می کند.

عکس پدر ایلان ماسک و دختر خوانده اش که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

عکس| پدر ایلان ماسک از دخترش صاحب فرزند شد؛ فاش شدن رابطه جنسی پس از بارداری

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

فاش شدن رابطه جنسی پدر ایلان ماسک با دخترش

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

‫۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.