منهای فوتبال

تعجب برانگیز؛ دستمزد نجومی خسرو شکیبایی در خانه سبز چقدر بود؟

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ مصاحبه کارگردان سریال خانه سبز درباره دستمزد نجومی خسرو شکیبایی و سایر بازیگران این مجموعه تلویزیونی به یکی از موضوعات بحث در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام تبدیل شد.

بیژن بیرنگ، کارگردان سریال «خانه سبز» درباره دستمزد خسرو شکیبایی گفت: «خسرو شکیبایی بالاترین دستمزد گروه برای آقای شکیبایی بود، ماهی یک میلیون تومان. برای خانه سبز هم ما ۱۲ ماه فیلمبرداری کردیم ولی بقیه دستمزدها متناسب زمان خودش بود مثلا خانم مهرانه مهین ترابی ماهی ۳۰۰ هزار تومان دریافت کردند. ما بودجه کمی می‌گرفتیم، مثلا سری اول سریال «همسران» دقیقه‌ای ۳۴ هزار تومان، سری دوم دقیقه‌ای ۵۰ هزار تومان بود، «سرزمین سبز» دقیقه‌ای ۱۶۰ هزار تومان بود که با توجه به اون لوکیشن سنگین و دریا و همه این‌ها هزینه‌های ما خیلی در آمد چون اساسا سریال سنگینی بود، هم از لحاظ محتوا و هم از لحاظ لوکیشن. البته من و رسام یک کارهای خاصی هم کردیم که شاید آن زمان بهترین تصمیم بود همه بیش‌تر برنامه می‌سازند که بیش‌تر پول بگیرند، اما ما قرار بود «خانه سبز» را در ۲۶ قسمت بسازیم اما در قسمت ۲۱ ام آن را تمام کردیم، «دنیای شیرین دریا» را قرار بود ۵۰ قسمت بسازیم اما سر ۳۷ قسمت تمام کردیم. اینکار را هم کردیم برای اینکه واقعا هدف ما پول در آوردن نبود وگرنه بودند سریال‌هایی که خاص بودند حتی محتوایش هم با سریال ما فرق می کرد و دقیقه ای حدود یک میلیون تومان می گرفتند.»

عکس خسرو شکیبایی در سریال خانه سبز که در اینستاگرام منتشر شده است را تماشا کنید.

تعجب برانگیز؛ دستمزد نجومی خسرو شکیبایی در خانه سبز چقدر بود؟

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

دستمزد خسرو شکیبایی در خانه سبز

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.