منهای فوتبال

فیلم| نحوه ثبت شماره شبا برای واریز سود سهام عدالت جاماندگان در مرداد ۱۴۰۱

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ منابع خبری در توییتر به نحوه صحیح وارد کردن شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت پرداخته و از واریز سود جاماندگان این سهام در مرداد ۱۴۰۱ خبر دادند.

از میان مشمولان سهام عدالت حدود ۲ میلیون نفر هستند که هنوز شماره شبا برای دریافت سود سهام سال های گذشته خود را ثبت نکرده اند.

طبق آخرین اخبار اگر این افراد می خواهند سودهای باقیمانده در حساب شرکت ها را دریافت کنند فقط تا پایان روز جمعه (۳۱ تیر ۱۴۰۱) برای ثبت اطلاعات خود فرصت دارند.

حدود دو ماه قبل شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد چنانچه جاماندگان سهام عدالت اقدام به برطرف کردن شماره شبای خود کنند سود سهام سال های قبل برای آنها واریز خواهد شد.

در این راستا تاکنون دو مرحله پرداخت سود به جاماندگان سهام عدالت انجام شده است، در مرحله اول و دوم به ترتیب ۳۰۷ و ۲۰۰ هزار نفر مشکل شماره شبا معتبر خود را برطرف و سودهای سنواتی سال‌های ۱۳۹۸ و ۱۳۹۹ خود را دریافت کردند.

طبق آمار، حدود یک میلیون و ۹۰۰ هزار سهامدار سهام عدالت همچنان با مشکل شماره شبای معتبر بانکی روبرو هستند.

شماره شبای نامعتبر، حساب بانکی مسدود، راکد، مشترک (دو امضا)، ارزی و بلندمدت مهمترین دلایلی است که باعث شده تا سود سهامداران به حساب آنها واریز نشود.

شرکت سپرده گذاری مرکزی چندی پیش اعلام کرد که سهامداران عدالت نگران سود سال‌های گذشته خود نباشند، شرکت سپرده‌گذاری مرکزی امسال در چندین نوبت، واریز سود سهامداران عدالت را در دستور کار خود قرار داده است.

در راستای این موضوع قرار است اوایل مرداد بخش دیگری از سود افرادی که تا کنون اطلاعات خود را برای دریافت سود سهام عدالت ثبت نکرده بودند پرداخت شود. بنابراین سهامداران عدالتی که هنوز شماره شبا معتبر بانکی خود را اصلاح نکرده‌اند، می‌توانند تا پایان روز جمعه با مراجعه به سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام) ثبت‌نام و احراز هویت خود را انجام دهند تا در روند پرداختی‌های آتی شرکت سپرده گذاری مرکزی قرار گیرند.

قرار است شرکت سپرده گذاری مرکزی اطلاعات را در روز شنبه ۱ مرداد ۱۴۰۱ جمع آوری و فرایند پرداخت سود را در روز یکشنبه هفته جاری آغاز کند.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

آموزش نحوه ثبت شماره شبا برای دریافت سود سهام عدالت مرداد ۱۴۰۱

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.