فوتبال ایران

اوسمار ویرا مربی برزیلی پرسپولیس و دستیار یحیی گل محمدی را بیشتر بشناسید

به گزارش دیلی فوتبال؛ با جدایی حمید مطهری از کادر فنی پرسپولیس، مسئولان این باشگاه به دنبال یک مربی خارجی بودند که با اوسمار ویرا مربی ۴۷ ساله برزیلی که در سنین جوانی مربیگری را آغاز کرده به توافق رسیدند.

اوسمار لوس ویرا، متولد ۱۹۷۵ کارش را در سنین جوانی با هدایت تیم آکادمی اینترناسیونال آغاز کرد. در سال ۲۰۰۹ و زمانی که ۳۴ سال سن داشت، مربی تیم ژوونتود برزیل شد ولی خیلی زود به دلایل نتایج ضعیف کنار رفت.

پس از برکناری در تیم اصلی ژوونتود، به تیم جوانان اینترناسیول بازگشت و یک مدتی نیز هدایت آکادمی فلومیننسه را برعهده داشت.

مربی برزیلی جدید پرسپولیس بیشتر در زمینه جوانان کار کرد تا اینکه پس از ۲ سال کار در تیم زیر ۲۰ سال کورینتیانس ، در فصل ۲۰۱۷-۲۰۱۸ دستیار مربی اصلی شد و سپس به تیم اصلی راه پیدا کرد.

اوسمار ویرا مربی برزیلی پرسپولیس و دستیار یحیی گل محمدی را بیشتر بشناسید

اوسمار ویرا در سال ۲۰۱۹ هدایت گوارانی و ویتوریا را برعهده داشت و در سال ۲۰۲۰ دوباره به عنوان دستیار به اینترناسیول پیوست تا انتهای فصل ۲۰۲۱ در این تیم ماند.

در آغاز فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۲ هدایت سیانورته را برعهده گرفت. تیمی که در لیگ اصلی برزیل نیست و در لیگ سطح اول ایالت پارانای کشور برزیل بازی می‌کند.

در مجموع ویرا در اینترناسیول به عنوان دستیاری عملکرد بهتری نسبت با سایر تیم‌ها از خود به ثبت رسانید. باید دید در ایران و باشگاه پرسپولیس چه عملکردی از خود نشان خواهد داد.

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.