منهای فوتبال

طرح «چهارشنبه های طلایی»؛ ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی در دانشگاه ها و دبیرستان های دخترانه

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ آغاز طرح «چهارشنبه های طلایی» برای ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی در دانشگاه ها و دبیرستان های دخترانه شیراز به یکی از داغ ترین موضوعات بحث در شبکه های اجتماعی از جمله توییتر تبدیل شده است.

محمدهادی ایمانیه، استاندار فارس در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان با قدردانی از وحدت و عزمی که برای ترویج عفاف و حجاب در استان فارس اتفاق افتاده است، گفت: وزیر کشور در سفر به فارس اعلام کرد که بیشترین نگرانی برای شیراز بود اما رتبه اول ترویج حجاب و عفاف را شیراز کسب کرده است.

او با اشاره به اینکه تا پایان تابستان، اماکن تجاری که فروشنده در آن کشف حجاب کند، پلمب می شود، گفت: در این راه کسی نگاه عقده گشایی یا برخورد احساساتی ندارد و همه نگاه ها در راستای اصلاح است.

ایمانیه با تاکید بر استمرار طرح ترویج فرهنگ حجاب و عفاف، افزود: نگاه اسلام این است که هدایت تک تک افراد مهم است و اگر یک نفر نیز احیا شود ارزش دارد در همین راستا نیز وزیر کشور اصرار داشتند که کار مردمی شود و از آنجا که چهارشنبه های طلایی شیراز در کشور غوغا کرده و درخواست وزیر این بوده که ظرفیت تیمی این طرح دو برابر شود.

او خطاب به معاونت اجتماعی سپاه فجر گفت: به تدریج گروه های چهارشنبه طلایی به مردم سپرده و نهایت کرامت را برای افراد بدحجاب رعایت شود؛ همچنین در مقابل اقدامات انجام شده برای مقابله با بدحجابی توضیح داده شود.

استاندار فارس همچنین با اشاره به بازگشایی دانشگاه ها و دبیرستان ها گفت: معاونت اجتماعی سپاه طرح چهارشنبه طلایی را مخصوص دانشگاه ها و دبیرستان ها اجرا کند.

عکس اهدای گل برای ترویج حجاب در طرح چهارشنبه های طلایی شیراز که در توییتر منتشر شده است را تماشا کنید.

طرح «چهارشنبه های طلایی»؛ ترویج حجاب و مقابله با بدحجابی در دانشگاه ها و دبیرستان های دخترانه

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

عکس طرح چهارشنبه های طلایی

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.