منهای فوتبال

نبش قبر مجید عبدالباقی توسط خانواده قربانیان متروپل آبادان در قبرستان اصفهان

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ منابع خبری در توییتر از نبش قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبد الباقی مالک ساختمان متروپل آبادان توسط خانواده قربانیان حادثه ریزش این بنا خبر دادند و به جزئیات این ماجرا در قبرستان اصفهان پرداختند.

قبر مجید عبدالباقی برادر حسین عبدالباقی مالک متروپل که در کنار برادرش در استان اصفهان به خاک سپرده شده بود گشوده شد.

حدودا ساعت ۰۲:۳۰ بامداد پنجشنبه ۶ مرداد ۱۴۰۱ نبش قبر مجید عبدالباقی توسط یکی از اعضای خانواده جانباختگان مترو پل صورت گرفت و این فرد پس از بازکردن کفن مجید عبدالباقی و گرفتن فیلم از جسد او مجددا قبر را به حالت اولیه درآورد و به آبادان بازگشت.

باتوجه به تصاویر ضبط شده دوربین های مداربسته در اطراف قبرستان گلستان شهدا عطاآباد واقع در استان اصفهان، خیلی زود خودروی متهم شناسایی و توسط دوربین های جاده ای تا شهرستان آبادان رصد گردید.

در این رابطه پرونده قضایی تشکیل شد و با دستور بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب آبادان بازپرس حمیدرضا قارایی، متهم به نبش قبر مجید عبدالباقی در مخفیگاهش در آبادان شناسایی و دستگیر شد و موضوع در دست بررسی است.

پس از نبش قبر مجید عبدالباقی، خانواده او روی قبرش را بتن ریزی کردند.

همسر و فرزندان مجید عبدالباقی بعد از مرگ او به شدت در غم و شوک فرو رفته و برای همیشه از آبادان رفتند.

احتمالا هیچکدام از اعضای خانواده عبدالباقی دیگر به آبادان بازنخواهند گشت.

عکس مراسم تدفین مجید عبدالباقی برادر حسین عبد الباقی مالک ساختمان متروپل آبادان در قبرستان اصفهان که در توییتر منتشر شده است را تماشا کنید.

نبش قبر مجید عبدالباقی توسط خانواده قربانیان متروپل آبادان در قبرستان اصفهان

نبش قبر مجید عبدالباقی

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.