پخش زنده بازی های فوتبالفوتبال جهان

پخش زنده بازی چلسی و ساوتهمپتون امشب سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

به گزارش دیلی فوتبال؛ پخش زنده بازی تیم های چلسی و ساوتهمپتون در چارچوب دیدارهای دور چهارم مسابقات جام اتحادیه انگلیس امشب سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ جریان می یابد.

گفتنی است؛ بازی چلسی و ساوتهمپتون از ساعت ۲۲:۱۵ به صورت زنده از دیلی فوتبال پخش خواهد شد.

بازی چلسی و ساوتهمپتون زنده از کدام شبکه ها پخش می شود؟

 • پخش زنده دیلی فوتبال
  • بدون شک تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون آسان ترین روش ممکن برای تماشای پخش زنده فوتبال است اما همیشه به تلویزیون دسترسی نیست و یا گزارشگر شبکه های تلویزیونی مورد اقبال مخاطبان نیستند؛ هرچند دسترسی به اینترنت پرسرعت هم چندان سهل نیست اما دیلی فوتبال تلاش دارد تا امکان پخش زنده و تماشای آنلاین بازی چلسی و ساوتهمپتون را متناسب با سرعت اینترنت کاربران فراهم کند.
 • شبکه بین اسپورت
  • گزارشگرهای عربی هیجان بازی های فوتبال را دو چندان می کنند؛ شبکه بین اسپورت با چند کانال HD پخش همزمان دیدارهای مهم فوتبال جهان را پوشش می دهد اما تماشای مسابقات از این شبکه به صورت آنلاین نیازمند خرید اشتراک است.
 • اپلیکیشن دیلی فوتبال
  • نرم افزارهای اندرویدی دسترسی به ابزارهای آنلاین را سهولت بخشیده اند؛ برنامه اندرویدی دیلی فوتبال نیز جهت دسترسی آسان مخاطبان به سرویس های مختلف و اخبار وب سایت دیلی فوتبال از جمله پخش زنده بازی چلسی و ساوتهمپتون منتشر شده است که می توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید.
 • شبکه اسکای اسپورتس
  • همین ابتدا باید بگوییم که شبکه اسکای اسپورتس هم مانند بین اسپورت برای پوشش ماهواره ای و اینترنتی بازی های فوتبال اشتراک ویژه ارائه می دهد و تماشای مسابقات از این شبکه هزینه بر خواهد بود؛ اگر تمکن مالی دارید [و مقیم کشورهای اروپا یا آمریکا هستید] و می خواهید دیدارهای فوتبال را با کیفیت اچ دی تماشا کنید این شبکه گزینه خوبی است.

برنامه پخش زنده بازی تیم های چلسی و ساوتهمپتون

اگر هنگام پخش زنده دیدار چلسی و ساوتهمپتون ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است؛ بازی چلسی و ساوتهمپتون به صورت زنده در وب سایت دیلی فوتبال پخش می شود.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، نتیجه زنده بازی تیم های چلسی و ساوتهمپتون در جام اتحادیه انگلیس را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.

نتیجه بازی چلسی و ساوتهمپتون در دور چهارم جام اتحادیه انگلیس

تنها دقایقی پس از اتمام مسابقه چلسی و ساوتهمپتون نیز فیلم خلاصه بازی این دیدار بارگذاری می شود.

خلاصه بازی چلسی و ساوتهمپتون امشب سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

پخش زنده بازی چلسی و ساوتهمپتون امشب سه شنبه 4 آبان 1400
تماشای آنلاین بازی چلسی و ساوتهمپتون در دیلی فوتبال

دیدار چلسی – ساوتهمپتون امشب سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰ به صورت زنده و مستقیم از دیلی فوتبال پخش می شود.

پخش زنده فوتبال چلسی و ساوتهمپتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *