پخش زنده بازی های فوتبالفوتبال ایران

پخش زنده بازی پرسپولیس و نساجی مازندران امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

به گزارش دیلی فوتبال؛ پخش زنده بازی تیم های پرسپولیس تهران و نساجی مازندران در چارچوب دیدارهای هفته دوم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ جریان می یابد.

گفتنی است؛ بازی پرسپولیس و نساجی از ساعت ۱۸:۰۰ به صورت زنده از دیلی فوتبال پخش خواهد شد.

بازی پرسپولیس و نساجی زنده از کدام شبکه ها پخش می شود؟

 • پخش زنده دیلی فوتبال
  • بدون شک تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون آسان ترین روش ممکن برای تماشای پخش زنده فوتبال است اما همیشه به تلویزیون دسترسی نیست و یا گزارشگر شبکه های تلویزیونی مورد اقبال مخاطبان نیستند؛ هرچند دسترسی به اینترنت پرسرعت هم چندان سهل نیست اما دیلی فوتبال تلاش دارد تا امکان پخش زنده و تماشای آنلاین بازی پرسپولیس و نساجی مازندران را متناسب با سرعت اینترنت کاربران فراهم کند.
 • شبکه بین اسپورت
  • گزارشگرهای عربی هیجان بازی های فوتبال را دو چندان می کنند؛ شبکه بین اسپورت با چند کانال HD پخش همزمان دیدارهای مهم فوتبال جهان را پوشش می دهد اما تماشای مسابقات از این شبکه به صورت آنلاین نیازمند خرید اشتراک است.
 • اپلیکیشن دیلی فوتبال
  • نرم افزارهای اندرویدی دسترسی به ابزارهای آنلاین را سهولت بخشیده اند؛ برنامه اندرویدی دیلی فوتبال نیز جهت دسترسی آسان مخاطبان به سرویس های مختلف و اخبار وب سایت دیلی فوتبال از جمله پخش زنده بازی پرسپولیس و نساجی منتشر شده است که می توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید.
 • شبکه اسکای اسپورتس
  • همین ابتدا باید بگوییم که شبکه اسکای اسپورتس هم مانند بین اسپورت برای پوشش ماهواره ای و اینترنتی بازی های فوتبال اشتراک ویژه ارائه می دهد و تماشای مسابقات از این شبکه هزینه بر خواهد بود؛ اگر تمکن مالی دارید [و مقیم کشورهای اروپا یا آمریکا هستید] و می خواهید دیدارهای فوتبال را با کیفیت اچ دی تماشا کنید این شبکه گزینه خوبی است.

برنامه پخش زنده بازی تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران

اگر هنگام پخش زنده دیدار پرسپولیس و نساجی مازندران ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است؛ بازی پرسپولیس و نساجی به صورت زنده در وب سایت دیلی فوتبال پخش می شود.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، نتیجه زنده بازی تیم های پرسپولیس و نساجی مازندران در لیگ برتر را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.

نتیجه بازی پرسپولیس و نساجی مازندران در هفته دوم لیگ برتر

تنها دقایقی پس از اتمام مسابقه پرسپولیس و نساجی مازندران نیز فیلم خلاصه بازی این دیدار بارگذاری می شود.

خلاصه بازی پرسپولیس و نساجی مازندران امشب چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

پخش زنده بازی پرسپولیس و نساجی مازندران امروز چهارشنبه 5 آبان 1400
تماشای آنلاین بازی پرسپولیس و نساجی در دیلی فوتبال

دیدار پرسپولیس تهران – نساجی مازندران امروز چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰ به صورت زنده و مستقیم از دیلی فوتبال پخش می شود.

پخش زنده فوتبال پرسپولیس و نساجی مازندران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *