پخش زنده بازی های فوتبالفوتبال جهان

پخش زنده بازی رئال مادرید و اینتر امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

به گزارش دیلی فوتبال؛ پخش زنده بازی تیم های رئال مادرید و اینتر در چارچوب دیدارهای هفته ششم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ جریان می یابد.

گفتنی است؛ بازی رئال مادرید و اینترمیلان از ساعت ۲۳:۳۰ به صورت زنده از دیلی فوتبال پخش خواهد شد.

بازی رئال مادرید و اینتر زنده از کدام شبکه ها پخش می شود؟

 • پخش زنده دیلی فوتبال
  • بدون شک تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون آسان ترین روش ممکن برای تماشای پخش زنده فوتبال است اما همیشه به تلویزیون دسترسی نیست و یا گزارشگر شبکه های تلویزیونی مورد اقبال مخاطبان نیستند؛ هرچند دسترسی به اینترنت پرسرعت هم چندان سهل نیست اما دیلی فوتبال تلاش دارد تا امکان پخش زنده و تماشای آنلاین بازی رئال مادرید و اینترمیلان را متناسب با سرعت اینترنت کاربران فراهم کند.
 • شبکه بین اسپورت
  • گزارشگرهای عربی هیجان بازی های فوتبال را دو چندان می کنند؛ شبکه بین اسپورت با چند کانال HD پخش همزمان دیدارهای مهم فوتبال جهان را پوشش می دهد اما تماشای مسابقات از این شبکه به صورت آنلاین نیازمند خرید اشتراک است.
 • اپلیکیشن دیلی فوتبال
  • نرم افزارهای اندرویدی دسترسی به ابزارهای آنلاین را سهولت بخشیده اند؛ برنامه اندرویدی دیلی فوتبال نیز جهت دسترسی آسان مخاطبان به سرویس های مختلف و اخبار وب سایت دیلی فوتبال از جمله پخش زنده بازی رئال مادرید و اینتر منتشر شده است که می توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید.
 • شبکه اسکای اسپورتس
  • همین ابتدا باید بگوییم که شبکه اسکای اسپورتس هم مانند بین اسپورت برای پوشش ماهواره ای و اینترنتی بازی های فوتبال اشتراک ویژه ارائه می دهد و تماشای مسابقات از این شبکه هزینه بر خواهد بود؛ اگر تمکن مالی دارید [و مقیم کشورهای اروپا یا آمریکا هستید] و می خواهید دیدارهای فوتبال را با کیفیت اچ دی تماشا کنید این شبکه گزینه خوبی است.

برنامه پخش زنده بازی تیم های رئال مادرید و اینترمیلان

اگر هنگام پخش زنده دیدار رئال مادرید و اینتر ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است؛ بازی رئال مادرید و اینترمیلان به صورت زنده در وب سایت دیلی فوتبال پخش می شود.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، نتیجه زنده بازی تیم های رئال مادرید و اینتر در لیگ قهرمانان اروپا را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.

نتیجه بازی برگشت رئال مادرید و اینتر در لیگ قهرمانان اروپا

تنها دقایقی پس از اتمام مسابقه رئال مادرید و اینتر نیز فیلم خلاصه بازی این دیدار بارگذاری می شود.

خلاصه بازی رئال مادرید و اینتر دیشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

پخش زنده بازی رئال مادرید و اینتر امشب سه شنبه 16 آذر 1400
تماشای آنلاین بازی رئال مادرید و اینترمیلان در دیلی فوتبال

دیدار رئال مادرید – اینتر امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ به صورت زنده و مستقیم از دیلی فوتبال پخش می شود.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اینتر

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.