پخش زنده بازی های فوتبالفوتبال جهان

پخش زنده بازی پورتو و اتلتیکو مادرید امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

۴.۴/۵ - (۱۷۶۳ امتیاز)

به گزارش دیلی فوتبال؛ پخش زنده بازی تیم های پورتو و اتلتیکو مادرید در چارچوب دیدارهای هفته ششم مرحله گروهی مسابقات لیگ قهرمانان اروپا امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ جریان می یابد.

گفتنی است؛ بازی پورتو و اتلتیکومادرید از ساعت ۲۳:۳۰ به صورت زنده از دیلی فوتبال پخش خواهد شد.

بازی پورتو و اتلتیکو مادرید زنده از کدام شبکه ها پخش می شود؟

 • پخش زنده دیلی فوتبال
  • بدون شک تماشای مسابقات فوتبال از تلویزیون آسان ترین روش ممکن برای تماشای پخش زنده فوتبال است اما همیشه به تلویزیون دسترسی نیست و یا گزارشگر شبکه های تلویزیونی مورد اقبال مخاطبان نیستند؛ هرچند دسترسی به اینترنت پرسرعت هم چندان سهل نیست اما دیلی فوتبال تلاش دارد تا امکان پخش زنده و تماشای آنلاین بازی پورتو و اتلتیکومادرید را متناسب با سرعت اینترنت کاربران فراهم کند.
 • شبکه بین اسپورت
  • گزارشگرهای عربی هیجان بازی های فوتبال را دو چندان می کنند؛ شبکه بین اسپورت با چند کانال HD پخش همزمان دیدارهای مهم فوتبال جهان را پوشش می دهد اما تماشای مسابقات از این شبکه به صورت آنلاین نیازمند خرید اشتراک است.
 • اپلیکیشن دیلی فوتبال
  • نرم افزارهای اندرویدی دسترسی به ابزارهای آنلاین را سهولت بخشیده اند؛ برنامه اندرویدی دیلی فوتبال نیز جهت دسترسی آسان مخاطبان به سرویس های مختلف و اخبار وب سایت دیلی فوتبال از جمله پخش زنده بازی پورتو و اتلتیکو مادرید منتشر شده است که می توانید آن را از کافه بازار دانلود کنید.
 • شبکه اسکای اسپورتس
  • همین ابتدا باید بگوییم که شبکه اسکای اسپورتس هم مانند بین اسپورت برای پوشش ماهواره ای و اینترنتی بازی های فوتبال اشتراک ویژه ارائه می دهد و تماشای مسابقات از این شبکه هزینه بر خواهد بود؛ اگر تمکن مالی دارید [و مقیم کشورهای اروپا یا آمریکا هستید] و می خواهید دیدارهای فوتبال را با کیفیت اچ دی تماشا کنید این شبکه گزینه خوبی است.

برنامه پخش زنده بازی تیم های پورتو و اتلتیکومادرید

اگر هنگام پخش زنده دیدار پورتو و اتلتیکو مادرید ، به تلویزیون دسترسی ندارید و می‌خواهید این دیدار را آنلاین تماشا کنید، دیلی فوتبال این امکان را برای شما فراهم کرده است؛ بازی پورتو و اتلتیکومادرید به صورت زنده در وب سایت دیلی فوتبال پخش می شود.

«برای تماشای آنلاین بازی اینجا کلیک کنید»

همچنین در نظر داشته باشید، نتیجه زنده بازی تیم های پورتو و اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا را می توانید در لینک زیر دنبال کنید.

نتیجه بازی برگشت پورتو و اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا

تنها دقایقی پس از اتمام مسابقه پورتو و اتلتیکو مادرید نیز فیلم خلاصه بازی این دیدار بارگذاری می شود.

خلاصه بازی پورتو و اتلتیکو مادرید دیشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰

پخش زنده بازی پورتو و اتلتیکو مادرید امشب سه شنبه 16 آذر 1400
تماشای آنلاین بازی پورتو و اتلتیکومادرید در دیلی فوتبال

دیدار پورتو – اتلتیکو مادرید امشب سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ به صورت زنده و مستقیم از دیلی فوتبال پخش می شود.

پخش زنده فوتبال پورتو و اتلتیکو مادرید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *