فوتبال ایران

جنجال ساکت الهامی و ماجرای فایل رختکن نساجی که خبرساز شد

به گزارش دیلی فوتبال؛ ساکت الهامی سرمربی سابق نساجی مازندران توضیحاتی درباره علت جدایی از این تیم و ماجرای افشای فایل صوتی رختکن ارائه داد.

او گفت: خوشحالم یک سال و نیمی که در نساجی مازندران بودم، بهترین نتیجه تاریخ نساجی رقم خورد؛ خوشحالم مردم یک هفته جشن و سرور قهرمانی در جام حذفی گرفتند.

ساکت الهامی در خصوص فایل صوتی لو رفته از رختکن نساجی تاکید کرد: این اتفاقات همه جای دنیا رخ می دهد و صحبت‌هایی رد و بدل می شود که به مزاج خیلی ها خوش نمی آید. من فقط می خواستم باشگاه بعد از بازی با آلومینیوم اراک از من حمایت کند و وقتی هم که آنطور شد، من خودم خداحافظی کردم؛ بحث اخراج نبود.

جنجال ساکت الهامی و ماجرای فایل رختکن نساجی که خبرساز شد

وی افزود: یک صدا هم در رختکن ضبط کردند و نمی دانم چه کسی این کار را کرد، بازیکنان این کار را نکردند؛ با آبروی من بازی شد و آنها را به خدا واگذار می کنم.

او خاطرنشان کرد: کسی که این کار را کرد و به دروغ این حرف را زد و به دروغ آن شایعه را منتشر کرد، به خدا واگذار می کنم و تا آخر عمر نمی گذرم؛ چون خودم یک ماه از خانه بیرون نیامدم و پسرم از دانشگاه انصراف داد.

ساکت الهامی در پایان صحبت هایش در مورد انتشار و دانلود فایل صوتی رختکن نساجی در فضای مجازی که موجب جدایی او از این تیم شد گفت: حقم نبود بعد از یک سال و نیم اینطور با من رفتار شود اما با تمام این تفاسیر برای نساجی آرزوی موفقیت دارم و از خدا می خواهم از دریچه رحمتش نگاه کند و دل مردم و خانواده ها را شاد کند.

توضیحات ساکت الهامی درباره فایل صوتی رختکن نساجی

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.