مشارکت در دیلی فوتبال

منابع مالی جهت فعالیت در حوزه رسانه‌های برخط به شکل روز افزون در حال رشد است و بی‌شک دیلی فوتبال بدون حمایت مخاطبان نمی‌تواند آنطور که لیاقت کاربران ایرانی است خدمات ارائه دهد.

هرچند دیلی فوتبال بخش عمده‌ای از منابع مالی موردنیاز را با مشارکت در تبلیغات کسب و کارهای ایرانی تامین می‌کند اما بر هیچکس پوشیده نیست که این نوع درآمد کفاف هزینه‌های وب‌سایت و تامین منابع انسانی جهت پوشش گسترده اخبار فوتبال جهان را نمی‌دهد.

صفحه مشارکت در دیلی فوتبال به پیشنهاد برخی کاربران ایرانی مقیم خارج از کشور و جهت حمایت مخاطبان از ادامه فعالیت گسترده وب‌سایت و ارائه جامع سرویس‌های موجود ایجاد شده است.

درخواست مشارکت از مخاطبان، امری متداول در میان رسانه‌های برخط در سراسر جهان است؛ بزگترین رسانه‌های جهان از جمله واشنگتن پست و دیلی میل نیز به نحوی از مخاطبان خود درخواست مشارکت در تامین منابع را دارند.

برخی رسانه‌ها با محدود کردن دسترسی کاربران به برخی امکانات و اعطای دسترسی خاص به افرادی که مشارکت می‌کنند سعی در ترغیب کاربران به حمایت از رسانه‌هایشان دارند اما دیلی فوتبال اعتقادی به ایجاد محدودیت ندارد.

دیلی فوتبال همچنان نهایت تلاش خود را برای ارائه مهمترین سرویس‌های خود از جمله سرویس پخش زنده می‌کند و همچنان امکان تماشای آنلاین مهمترین بازی های فوتبال در سراسر جهان به همراه آخرین اخبار فوتبال ایران و جهان، نتیجه بازی های فوتبال و جدیدترین اخبار نقل و انتقالات بصورت را به صورت رایگان به کاربران فارسی زبان در سراسر دنیا ارائه خواهد داد.

اما ناگفته نماند حمایت [اختیاری] شما مخاطبان، دیلی فوتبال را به ارائه هرچه بهتر خدمات سوق می‌دهد.

مشارکت در دیلی فوتبال

چطور می‌توانم از دیلی فوتبال حمایت کنم؟

برای حمایت مالی از دیلی فوتبال کافی است « اینجا » کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت آنلاین [مشابه تصویر زیر] شوید.

  1. مبلغ موردنظر را به ریال وارد کنید
  2. فیلد نام را پر کنید
  3. شماره موبایل و توضیحات اختیاری است

مشارکت در دیلی فوتبال

اینستاگرام دیلی فوتبال