منهای فوتبال

نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی در سال ۱۴۰۱ چه زمانی برگزار می شود؟

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ منابع خبری در توییتر از زمان دقیق برگزاری نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور خبر دادند.

بر اساس اعلام سازمان سنجش آموزش کارت شرکت در نهمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای اجرایی کشور از سه شنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۱ توزیع می شود.

داوطلبان شرکت‌ در آزمون‌ استخدامی، برای شرکت در جلسه امتحان باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع رسانی مذکور مراجعه و با وارد کردن اطلاعات شناسنامه ای (نام، نام خانوادگی، کد ملی، سال تولد و …) یا اطلاعات ثبت نامی (شماره پرونده، کد پیگیری و …) از کارت شرکت در آزمون خود یک نسخه پرینت تهیه و براساس آدرس و زمان تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

بدیهی است برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی یا اصل شناسنامه عکس دار و ارائه آن الزامی است.

چنانچه داوطلبی به دلیل در اختیار نداشتن اطلاعات مربوط به شماره داوطلبی، پرونده یا کد پیگیری موردنیاز، موفق به پرینت کارت شرکت در آزمون خود نمی شود، لازم است با مراجعه به درگاه این سازمان و ورود به سیستم پاسخگویی اینترنتی و انتخاب نام آزمون و تعیین موضوع پیگیری نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به شماره پرونده، داوطلبی یا کد پیگیری ثبت‌نام اقدام کند.

لازم به ذکر است این امکان برای داوطلبانی فراهم است که در سیستم پاسخگویی دارای عضویت باشند. لذا ضرورت دارد داوطلبانی که اطلاعات فوق را مفقود کرده‌اند با عضویت در این سیستم نسبت به بازیابی این اطلاعات اقدام کنند.

نهمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی کشور در روز جمعه ۳۱ تیر ۱۴۰۱ برگزار خواهد شد.

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

زمان نهمین آزمون استخدامی دستگاههای اجرایی

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.