فوتبال جهان

خداحافظی مارسلو با رئال مادرید

به گزارش دیلی فوتبال؛ مارسلو، مدافع برزیلی رئال مادرید در مراسمی خاص از هواداران این تیم خداحافظی کرد.

مارسلو که از سال ۲۰۰۷ در عضویت باشگاه رئال مادرید بود و در این سال‌ها ۲۵ قهرمانی از جمله ۶ قهرمانی در لالیگا و ۵ قهرمانی در لیگ قهرمانان را با کهکشانی تجربه کرد، سرانجام به پایان خط با پرافتخارترین باشگاه اروپایی رسید و حالا به عنوان بازیکن آزاد می‌تواند راهی تیمی دیگر شود.

این مدافع برزیلی در این سال‌ها در ۵۴۵ بازی برای رئال مادرید به میدان رفت و آمار ۳۸ گل‌زده و ۱۰۳ پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

مارسلوی ۳۴ ساله با حضور در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو و در مراسم خاصی که برای خداحافظی او ترتیب داده شده بود، در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده بود، گفت: می‌خواهم از باشگاه، هم‌تیمی‌هایم، مربیانم و تمامی افرادی که در باشگاه رئال مادرید کار می‌کنند، تشکر کنم. من برای بزرگترین باشگاه دنیا بازی کردم. می‌خواهم از همسرم تشکر کنم، بدون او من این چیزی نبودم که الان هستم. همچنین از پسرانم تشکر می‌کنم که بازی پدرشان را برای بزرگترین باشگاه دنیا دیدند.

این مدافع برزیلی در ادامه رو به اسطوره باشگاه رئال مادرید که در این مراسم حضور داشت، کرد و گفت: از رائول بابت اینکه کاپیتان من و الگویی برایم بود، تشکر می‌کنم. هرگز این را نگفته بودم، اما تو الگوی من بودی (رائول با شنیدن این جملات اشک در چشمانش حلقه زد). متشکرم. این برای من خداحافظی نیست چون احساس ترک کردن رئال مادرید را ندارم.

خداحافظی مارسلو با رئال مادرید

فلورنتینو پرز رئیس باشگاه رئال مادرید هم پیش از سخنرانی مارسلو گفت: امروز می‌خواهیم از کاپیتان بزرگ‌مان قدردانی کنیم، یکی از بزرگترین اسطوره‌های‌مان، بازیکنی با بیشترین جام قهرمانی در تاریخ باشگاه رئال مادرید و آن مارسلو است. مارسلوی عزیز، تو یکی از بهترین مدافعان چپ تاریخ باشگاه رئال مادرید و تاریخ فوتبال هستی.

وی افزود: رئال مادرید همیشه خانه تو خواهد بود. بابت تمامی کارهایی که در این سال‌ها کردی از تو تشکر می‌کنم. مارسلوی عزیز، تو همیشه در قلب هواداران ما خواهی بود. ما به تو افتخار می‌کنیم.

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.