فوتبال ایران

ماجرای کلاهبرداری یک ملی پوش از بازیکنان تیم ملی امید

به گزارش دیلی فوتبال؛ برخی رسانه ها صبح امروز (شنبه) مدعی شدند اردوی اخیر تیم ملی امید ایران در مسابقات قهرمانی زیر ۲۳ سال آسیا با اتفاق عجیبی همراه بوده است.

یکی از بازیکنان تیم امید با بیان اینکه مشکلات مالی عدیده‌ای داشته از حدود دو سوم کاروان تیم پول قرض کرده و حتی از اعضای کادر هم درخواست مالی داشته است.

او با وعده اینکه به محض بازگشت به ایران پس از چند روز با هم تیمی‌هایش تسویه حساب خواهد کرد، اعتماد آن‌ها را جلب کرده اما در حال حاضر از دسترس خارج است.

واکنش سرپرست تیم ملی امید به شایعه کلاهبرداری

سرپرست تیم ملی امید نسبت به خبر کلاهبرداری در این تیم در زمان حضور در رقابت‌های قهرمانی آسیا به میزبانی ازبکستان واکنش نشان داد.

فراز فاطمی گفت: این موضوع را کاملاً تکذیب می‌کنم زیرا بازیکنان تیم امید برای حضور در اردو از فیلترهای فنی و اخلاقی رد شده‌اند. تیم ما در رقابت‌های قهرمانی آسیا از لحاظ نظم و انضباط و اخلاق جزو الگوهای جام بود.

وی افزود: در طول حضورمان در ازبکستان در کل یک روز آن هم یک ساعت و نیم برای خرید بیرون رفتیم و به هتل بازگشتیم. مجموع رفت و آمد ما دو ساعت نشد حتی بسیاری از نفرات چیزی هم نخریدند که کسی بخواهد پولی از آنها بگیرد.

سرپرست تیم ملی امید در پایان خاطرنشان کرد: خیلی دوست دارم اگر بازیکنی از هم‌تیمی‌اش طلبی دارد با خود من تماس بگیرد و بگوید از چه کسی طلبکار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.