منهای فوتبال

ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی صحت دارد؟

به گزارش سرویس منهای فوتبال؛ روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت ارشاد ماجرای ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی را تکذیب کرد.

یزدان عشیری، رئیس روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت ارشاد گفت: «این خبر نوعی گمانه زنی است و صرفا بر اساس شنیده ها نقل شده است و صحت ندارد.»

وی افزود: «اصل خبری که از سوی وزارت ارشاد متقن و قابل استناد است، خبر عدم احراز هویت فیلم سینمایی برادران لیلا تا اطلاع ثانوی است. این خبر را عطف به موضوعی که اکنون خدمت شما و مخاطبانتان اعلام می کنم، صحت موضوعش را در نقل مستقیم خبر از سوی ما در رسانه های کشور، به سادگی می توان تایید کرد.»

نوید محمدزاده و فرشته حسینی ممنوع الکار شدند؟

یزدان عشیری تاکید کرد: «ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی موضوع جداگانه دیگری است. رفتار محمدزاده حرکت غیرشرعی نبود اما مغایر عرف بود که ممکن است کسانی هم عصبانی شوند. این حرکت تنبه می خواهد نه تنبیه. بهتر است هنرمندان ما از موقعیت های بین المللی به نفع فرهنگ این سرزمین استفاده کنند. تا این زمان هیچگونه جمع بندی رسمی درباره ممنوع الکاری نوید محمدزاده و همسرش انجام نشده است. هیچ منبع رسمی هم تا بدین لحظه در این باره صحبت نکرده و موضع گیری رسمی نداشته است.»

او در پاسخ به این موضوع که چقدر احتمال دارد نوید محمدزاده و فرشته حسینی به دلیل رفتارشان در حاشیه جشنواره کن که بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی از جمله اینستاگرام داشت ممنوع الکار شوند گفت: «در بحث‌های حقوقی معمولا نمی توان با احتمال و اما و اگر سخن گفت. در این بین توصیه می کنم مردم به گمانه زنی‌ها اعتنایی نکنند و به التهاب موضوع بیهوده دامن نزنند. سینمای ما در حال حاضر به قدر کافی مشکلات عدیده دارد و با چنین چالش‌هایی روبه روست که توصیه می کنم در این ماجرا با آرامش و خویشتن داری رفتار شود تا بیش از پیش به آرامش سینما کمک کنیم. دامن زدن به اخبار جعلی خوب نیست و تاثیر مثبتی هم در فضای جامعه ندارد. همین دامن زدن به موضوع شاید فضایی ایجاد کند تا ارزش گذاری دقیقی نسبت به رفتار سلبریتی های کشورمان در خارج از کشور انجام نگیرد.»

گفتنی است، بوسه نوید محمدزاده و فرشته حسینی روی فرش قرمز جشنواره فیلم کن بازتاب گسترده ای در شبکه های اجتماعی داشت و به یکی از موضوعات داغ بحث در اینستاگرام تبدیل شد.

ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی صحت دارد؟

بازنشر محتوای شبکه های اجتماعی تنها به منظور آگاهی رسانی منتشر شده و نظرات بیان شده در آن الزاما بازتاب دیدگاه رسانه دیلی فوتبال نیست.

تکذیب ممنوع الکاری نوید محمدزاده و فرشته حسینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.