فوتبال جهان

واکنش باشگاه پورتو به انتقادها از مهدی طارمی در فضای مجازی

به گزارش دیلی فوتبال؛ در پی بالاگرفتن انتقادها از مهدی طارمی در میان هواداران رقیب پورتو در فضای مجازی، باشگاه پرتغالی با دفاع تمام قد از مهاجم ایرانی، این حملات را برای تحت تاثیر قرار دادن داورها دانست.

شنبه شب در چارچوب رقابت های دوستانه، تیم فوتبال پورتو با گلزنی مهدی طارمی مقابل موناکو به برتری ۲ بر یک رسید ولی این پایان کار نبود.

با اینکه رسانه‌ها به تمجید از ستاره ایرانی پرداختند ولی هواداران تیم‌های رقیب پورتو به شدت در فضای مجازی طارمی را مورد حمله قرار دادند و مدعی شدند که این بازیکن همواره تمارض می‌کند.

فرانسیسکو مارکز، مدیر روابط عمومی باشگاه پورتو گفت: این اتفاق فقط به خاطر تیم‌های مریضی است که این شک‌ها را بیشتر می‌کنند. چیزی که کاملا خطا بود و باید پنالتی گرفته می‌شد را تحت تاثیر قرار می‌دهند.

وی افزود: آزار و شکنجه مهدی طارمی در حال زیاد شدن است. او مدت‌هاست زیر حمله تیم‌های رقیب قرار گرفته و ما در اینجا باید متحد بمانیم. ما به مدیریت، به سرخیو کونسیسائو و بازیکنان اعتماد کنیم.

او همچنین در ادامه گفت: تیم‌های رقیب ۴۰ سال است می‌خواهند ما را پایین بکشند. هیچ وقت هم موفق نشدند زیرا ما همیشه می‌دانستیم که تیم را چگونه جمه کنیم. مطمئنا این فصل هم موفق نخواهند شد.

اینستاگرام دیلی فوتبال
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.